OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE WOLNOSTOJĄCEJ "ZIELONY ZAKĄTEK" W ŻYCHLINIE

Osiedle budynków mieszkaniowych jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej zlokalizowane zostało w niewielkiej odległości od Konina.

Zespół  mieszkaniowy składa się z 38 budynków parterowych, pokrytych dachami dwuspadowymi oraz kopertowymi. Zabudowa jest zróżnicowana i obejmuje sześć różnych typów domów, wraz z ich odbiciem lustrzanym- każdy o innej powierzchni użytkowej.

Każdy budynek położony jest na wyodrębnionej dużej działce i wyposażony jest w taras z wyjściem na prywatny ogród, podjazd dla samochodów osobowych oraz garaż z jednym stanowiskiem postojowym.

 

Wygląd projektowanych budynków zaprojektowany został w jednakowej, monochromatycznej stylistyce dla wszystkich typów budynków, zgodnie z trendami panującymi w architekturze współczesnej.

Kolorystyka, stylistyka oraz zastosowane materiały na elewacjach, jest jednorodna dla wszystkich budynków, co wpływa pozytywnie na wygląd całego osiedla, tworząc z niego spójną całość.

 

Układ pomieszczeń każdego z domów oparty jest na przestronnej części wejściowej prowadzącej bezpośrednio do pokoju dziennego, z którego przez duże okna tarasowe zapewnione jest wyjście na taras.

W części dziennej znajduje się również kuchnia z pomieszczeniami gospodarczymi, a w części nocnej w zależności od wielkości budynku, od 2 do 4 sypialni.

PROJEKT: Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej "Zielony Zakątek" w Żychlinie

 

DESIGN: NINE ATELIER | Kamil Bożętka, LineByLine

 

INWESTOR: VANLOOY Budownictwo

 

PROJEKT: luty 2016

 

REALIZACJA: 2017 - 2020

 

LOKALIZACJA: Żychlin koło Konina, Gmina Stare Miasto

 

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 3 750,0m2

 

WIZUALIZACJE: NINE ATELIER | Kamil Bożętka

 

ZDJĘCIA: LineByLine

 

ZAKRES OPRACOWANIA: projekt koncepcyjny budynków z wizualizacjami

 

INNE: Realizcja inwestycji planowana jest na kilka etapów po kilka domów w etapie. Planowane zakończenie inwestycji planowane jest w 2020 roku.

nowoczesne domy w Żychlinie koło Konina, deweloper Konin, Żychlin, projekt osiedla Zielony Zakątek, Van Looy Budownictwo deweloper w Żychlinie, Osiedle Zielony Zakątek, tanie nowoczesne domy jednorodzinne, Van Looy Łukasz Sołtysiak, projekt nowoczesnych domów deweloperskich, projekt Konin, architekt Konin, projektant wnętrz Konin, Linebyline Wiktor Kuźmicki Poznań, adaptacja projektów typowych powiat koniński, Żychlin architekt, szukam architekta Golina, projektant Kraśnica, projekt domu Osieczna Pierwsza, projektant wnętrz Stare Miasto koło Konina,  studio projektowe Brzeźno, aranżacja wnętrz  Brzeźno, studio projektowe  miejscowość posada, nowoczesna stodoła projekt Konin,  zielone osiedle w Koninie, nowoczesny dom nad jeziorem gosławskim. projekt domu nad Wartą, nowoczesna stodoła Konin,  sprawdzony i doświadczony architekt Konin, dom parterowy

© 2023 N I N E A T E L I E R All Rights Reserved.